Vážení zákazníci, od 29.4.2021 do 16.5.2021 probíhá rekonstrukce dílny na zakázkovou výrobu. Vaše objednávky na zakázkovou výrobu budeme nadále přijímat, ale dodací termíny budeme konzultovat po skončení rekonstrukce. Objednávky na produkty skladem přijímáme i v průběhu rekonstrukce. V případě dotazů prosím pište na INFO@JLTOMAN.CZ. Děkujeme za pochopení.

Manžetové knoflíčky Škoda výroba na zakázku

  • Výrobce: J.L.TOMAN
Skladová dostupnost
Na objednávku 14-30 dní: >5 ks

0,00 Kč

Hlídat cenu

Bylo nám ctí vyrábět firemní manžetové knoflíčky Škoda.  Vše to začalo tím, že nás oslovila sama firma . Po dohodě jsme připravili grafické návrhy a po několika drobných úpravách se začalo vyrábět. Jak vidíte, práce se nám povedla. Manžetové knoflíčky jsou vyrobené ze slitiny a pokovené rhodiem, které je dražší než známá platina. Pokovení rhodiem má za následek, že se šperk či bižuterie nemusí tak často udržovat. Zachovává si stálý lesk a obarvení oblečení není možné. Na výplň jsme použili černý šperkařský smalt. Zapínání manžetových knoflíčků je pevné s pružinkou a nemůže tedy z košile vypadnout. Všechny manžetové knoflíčky jsme zabalili do dárkové krabičky s logem firmy. Spolu s manžetovými knoflíčky jsme vyráběli i odznaky do klopy, které si můžete prohlédnout v odkazu. Použili jsme stejnou technologii výroby. Samozřejmě jsme knoflíčky zabalili do dárkové krabičky.

Pokud se Vám naše práce líbí a chcete zpracovat Vaše logo pro výrobu manžetových knoflíčků nebo odznaku do klopy (či jiného šperku a bižuterie), kontaktujte nás, prosím, na INFO@JLTOMAN.CZ.  Domluvíme se na dalším postupu. 

Hezký den 

J.L.TOMAN