Odznak do klopy Škoda výroba na zakázku

  • Výrobní číslo: JLTodk-skoda
  • Výrobce: J.L.TOMAN

Bylo nám ctí vyrábět firemní ozdoby do klopy na pin Škoda.  Vše to začalo tím, že nás oslovila firma sama. Po dohodě jsme připravili grafické návrhy a po několika grafických úpravách se začalo vyrábět. Jak vidíte, práce se nám povedla. Odznaky jsou vyrobené ze slitiny a pokovené rhodiem, které je dražší než známá platina. Pokovení rhodiem má za následek, že se šperk či bižuterie nemusí tak často udržovat. Zachovává si stálý lesk a obarvení oblečení není možné. Na výplň jsme použili černý šperkařský smalt. Všechny krásné odznaky na pin jsme zabalili do dárkové krabičky.

Spolu s odznaky do klopy jsme vyráběli i manžetové knoflíčky, které si můžete prohlédnout v odkazu. Použili jsme stejnou technologii, zapínání knoflíčků je pevné s pružinkou a nemůže tedy z košile vypadnout. Samozřejmě jsme knoflíčky zabalili do dárkové krabičky na knoflíčky, kterou jsme potiskli logem firmy.

Pokud se Vám naše práce líbí a chcete zpracovat Vaše logo pro výrobu manžetových knoflíčků nebo odznaku do klopy (či jiného šperku a bižuterie), kontaktujte nás, prosím, na INFO@JLTOMAN.CZ.  Domluvíme se na dalším postupu. 

Hezký den 

J.L.TOMAN

Tento odznak nelze zakoupit. Slouží jako reference naší výroby na zakázku se souhlasem klienta.