Vážení zákazníci, od 29.4.2021 do 16.5.2021 probíhá rekonstrukce dílny na zakázkovou výrobu. Vaše objednávky na zakázkovou výrobu budeme nadále přijímat, ale dodací termíny budeme konzultovat po skončení rekonstrukce. Objednávky na produkty skladem přijímáme i v průběhu rekonstrukce. V případě dotazů prosím pište na INFO@JLTOMAN.CZ. Děkujeme za pochopení.

Odznak do klopy Škoda výroba na zakázku

  • Výrobní číslo: JLTodk-skoda
  • Výrobce: J.L.TOMAN
Skladová dostupnost
Na objednávku 14-30 dní: >5 ks

0,00 Kč

Hlídat cenu

Bylo nám ctí vyrábět firemní ozdoby do klopy na pin Škoda.  Vše to začalo tím, že nás oslovila firma sama. Po dohodě jsme připravili grafické návrhy a po několika grafických úpravách se začalo vyrábět. Jak vidíte, práce se nám povedla. Odznaky jsou vyrobené ze slitiny a pokovené rhodiem, které je dražší než známá platina. Pokovení rhodiem má za následek, že se šperk či bižuterie nemusí tak často udržovat. Zachovává si stálý lesk a obarvení oblečení není možné. Na výplň jsme použili černý šperkařský smalt. Všechny krásné odznaky na pin jsme zabalili do dárkové krabičky.

Spolu s odznaky do klopy jsme vyráběli i manžetové knoflíčky, které si můžete prohlédnout v odkazu. Použili jsme stejnou technologii, zapínání knoflíčků je pevné s pružinkou a nemůže tedy z košile vypadnout. Samozřejmě jsme knoflíčky zabalili do dárkové krabičky na knoflíčky, kterou jsme potiskli logem firmy.

Pokud se Vám naše práce líbí a chcete zpracovat Vaše logo pro výrobu manžetových knoflíčků nebo odznaku do klopy (či jiného šperku a bižuterie), kontaktujte nás, prosím, na INFO@JLTOMAN.CZ.  Domluvíme se na dalším postupu. 

Hezký den 

J.L.TOMAN

Tento odznak nelze zakoupit. Slouží jako reference naší výroby na zakázku se souhlasem klienta.