Manžetové knoflíčky výroba na zakázku

Vyrobíme pro Vás jedinečné luxusní manžetové knoflíčky, odznaky do klopy, šperky pro muže i ženy na míru podle Vašich představ. Dárkové balení zdarma.

Hledáte originální dárek pro Vašeho blízkého z rodiny, kolegu nebo kolegyni z práce k narozeninám, k výročí? Sháníte neotřelý dárek pro kamaráda nebo kamarádku?

 

CO VYRÁBÍME? Manžetové knoflíčky, ozdoby do klopy, odznaky do klopy, prsteny, řetízky a ostatní šperky na zakázku už od jednoho kusu či páru ! Používáme stříbro 925/1000 ct, porhodiované stříbro, zlato nebo "bílé" rhodivané zlato....

 

Vyrobíme Vám jedinečný šperk přímo pro Vás. KDO A KDE?

Šperky pro Vás vyrobí zkušený zlatník s letitou tradicí a zkušenostmi v Čechách i v zahraničí. Každému detailu je věnována zvláštní pozornost, dbáme na kvalitu zpracování a kvalitu materiálu. Všechny produkty z drahých kovů jsou ocejchované z puncovaního úřadu.

 

PRO FIRMY vyrábíme velmi populární odznaky do klopy či manžetové knoflíčky, přívěsky...v seriích z rhodiovaného kovu v jejich firemních barvách a s logem firmy.

 

JAK OBJEDNAT?

Pošlete nám email a výstižně popište Váš požadavek, vložte případně obrázek s Vaší představou na INFO@JLTOMAN.CZ. Nezapomeňte prosím uvést telefonní spojení na Vás, abychom Vás mohli kontaktovat pro dojednání detailů.

Nebo nás kontaktujte na tel. čísle 605 736 687. Vaše přání společně prodiskutujeme.

Balení v dárkové krabičce.

uvodni strana
Hledáte luxusní dárek pro muže? Výrobíme Vám manžetové knoflíčky, ozdoby a odznaky do klopy na zakázku. Jako bonus Vám je zabalíme do dárkové krabičky.
Nejnovější
Nejlevnější
Nejdražší