Kolekce J.L.Toman

Kolekce J.L.Toman

KOLEKCE MANŽETOVÝCH KNOFLÍČKŮ J.L.TOMAN

 

Manžetové knoflíčky vybíráme u nejlepšího specialisty na manžetové knoflíčky, kde je již tradice nošení manžetových knoflíčků velmi dlouhá.

V posledních letech obliba manžetových knoflíčků velmi stoupá a lidé si uvědomují jejich kouzlo. V České a Slovenské republice prodáváme již od roku 2005. Za tu dobu jsme získali spoustu spokojených zákazníků.

 

Manžetové knoflíčky a doplňky J.L.TOMAN jsou navrhovány designery v designovém studiu v Anglii a zručně vyrobeny s důrazem na zajištění a zachování kvality produktu.

Kolekce manžetových knoflíčků jsou rozsáhlé a byly vyvzorovány do mnoha různých provedení a z mnoha materiálů, které je dělají přitažlivými - zvlášť v dnešní době nespočetně existujících stylů a trendů v celém světě. Od křišťálových po manžetové knoflíčky s polodrahokamy.

 

"Manžetové knoflíčky nosí a zbožňují lidé na celém světě."

"Manžetové knoflíčky jsou vynikajícím a důležitým detailem Vašeho oblečení."

"Manžetové knoflíčky zakoupené dnes, mohou být vzácnými sběratelskými kousky v budoucnosti."

 

Naším cílem je podporovat naše zákazníky v jejich individuálních potřebách, zlepšit či upevnit image našich zákazníků vůči jejich okolí, zajistit pro naše zákazníky vhodný dárek pro své blízké, příbuzné, kamarády, kolegy z práce, obchodní partnery apod.

 

Vážíme si každého zákazníka. Vždy se snažíme udělat pro zákazníka to nejlepší. Pokud budete potřebovat poradit, podívejte se na sekci "jak nosit manžetové knoflíčky", nebo nám napiště či zavolejte, rádi Vám poradíme.

 

Věříme, že budete spokojeni s naším zbožím a servisem a přejeme Vám příjemný nákup.

 

J.L.TOMAN