Manžetové knoflíčky s monogramem

Nechte si vyrobit na zakázku luxusní manžetové knoflíčky s monogramem od J.L.TOMAN. Exkluzivní dárek s osobní personifikací.  Dárková krabička zdarma.

Každý z vlastní zkušenosti ví, jaké má štěstí, když na Vás někdo myslí.

Nechte pro svého nejbližšího, kolegu v práci, obchodního partnera vyrobit luxusní manžetové knoflíčky na zakázku s vlastním monogramem.

Každého obdarovaného potěší Váš osobní přístup při hledání dárku i samotný detail, že jste manžetové knoflíčky nechali vyrobit právě pro něj. Nebo potěšte sami sebe a nechte si vyrobit manžetové knoflíčky s vlastním monogramem ve velmi luxusním provedení.

 

Vyrábíme šperky ručně v Čechách v soukromé dílně s důrazem na kvalitu zpracování, věnujeme pozornost detailům, snažíme se o nejlepší možné termíny dodání. Používáme kvalitní materiály nejvíce ze šterlingového stříbra či zlata. Manžetové knoflíčky, odzoby do klopy či ostatní šperky jsou opuncované na puncovním úřadě.

 

 

Knoflíčky prosím objednejte s monogramem AL (viz níže) a do poznámky zadejte písmena monogramu, zda chcete psací či tiskací písmena. Pošleme Vám návrh emailem. Děkujeme.