Stříbrné manžetové knoflíčky vyrobené na zakázku pro japonského velvyslance v ČR

  • Výrobní číslo: JLT-MKnZ-Japan
  • Katalogové číslo: JLT-MKnZ-Japan
  • Výrobce: J.L.TOMAN
Tvar
Osazení
Kategorie

Ručně na zakázku vyrobené stříbrné manžetové knoflíčky pro japonského velvyslance v ČR jsme vyráběli v součinnosti s firmou AGC.  Jelikož firma AGC měla s naší zakázkovou prací předchozí vynikající zkušenosti, obrátili se její zaměstnanci na nás s prosbou. Potřebovali vyrobit zajímavý dárek pro japonského velvyslance v České republice. Měli jsme vymyslet motiv, dárkové luxusní balení a neměli jsme na to zrovna moc času. V úvahu připadalo několik možností, mezi ně patřil monogram v japonštině. Po konzultaci s kamarádem, který se japonštině věnuje, jsme s překvapením zjistili, že Japonci nemají monogram jako u nás - jméno se vyjadřuje japonským písmem takto 嶋崎郁 . 

Proto jsme se zaměřili na japonské národní tradice a znaky. Národní znak je velmi zajímavý a bylo rozhodnuto. Manžetové knoflíčky vyrobíme v tradičním japonském národním znaku ze sterlingového stříbra. Dali jsme si záležet na každém detailu a dílo se zdárně podařilo. Součástí zakázky byla ozdoba do klopy s logem firmy, kterou jsme implementovali do dárkové krabičky. Dřevěnou krabičku nám vyrobil můj kamarád umělecký řezbář a jako motiv jsme zvolili též japonský státní znak. 

Manžetové knoflíčky jsme vyráběli ručně a je tedy zaručené, že je nebude mít nikdo jiný na světě.  Na výrobu manžetových knoflíčků jsme použili stříbro s ryzostí 925/1000, o čemž svědčí punc od puncovního úřadu.

Pokud se Vám naše práce líbí a chcete zpracovat Váš námět pro výrobu manžetových knoflíčků, odznaku do klopy, spony na kravatu, či jiného šperku a bižuterie, kontaktujte nás, prosím, na INFO@JLTOMAN.CZ.  nebo v pracovní dny od 9-16 hod volejte na +420 605 736 687 (pokud se nedovoláte, nezoufejte, zavoláme Vám co nejdříve zpět).  Domluvíme se na dalším postupu. Nejjednodušší je rovnou zaslat Váš námět, připravíme Vám náhledy a zašleme cenovou nabídku se všemi náležitostmi.

Prosíme Vás, tento produkt neobjednávejte, nelze ho objednat. Slouží jako reference a ukázka pro Vás.

Hezký den 

J.L.TOMAN

  • Barva: stříbro
  • Materiál: stříbro 925/1000
  • Tvar: kulatý
  • Vzor: Japonský národní znak
  • Rozměr: 18 mm
  • Váha: 10,30 g