Luxusní ozdoba do klopy s logem institutu Chytry makler vyrobená na míru

  • Výrobní číslo: JLT-OdK-zarovka
  • Katalogové číslo: JLT-OdK-zarovka
  • Výrobce: J.L.TOMAN
Barva
Barva
Materiál
Tvar
Osazení

Luxusní ozdoby do klopy saka či oblečení s logem na zakázku jsme vyráběli pro různé společnosti a firmy, jsou mezi nimi hotely, restaurace, leasingové společnosti, banky, pojišťovny, právníci, průmyslové podniky, ale pro realitní makléře jsme vyráběli premiérově. Institut Chytrý makléř zlepšuje vzdělání makléřů a tím zajišťuje lepší servis pro samotné klienty.

My jsme od klienta obdrželi velice kvalitně zpracované logo, které jsme z obrazovky přenesli do reálného luxusního módního doplňku s marketingovým přesahem. Věřím, že ozdoby do klopy s logem Chytrý makléř vyrobené na zakázku ocení nejen chytří makléři !

Ozdoby do klopy se staly součástí firemní kultury a firemních hodnot. Firmu musíme důstojně reprezentovat jednak vystupováním svým a svých zaměstnanců, ale také vhodným oblečením a doplňky. Jedním z takových módních doplňků jsou ozdoby či odznaky do klopy s firemním logem. Nejenže ukazují na dobrý vkus oblékání, také správně a důstojně reprezentují firmu v očích zákazníků, obchodních partnerů apod. Jasně totiž dáváte najevo, že patříte k firmě či společnosti a hájíte její zájmy. V neposlední řadě se jedná o vynikající reklamní plochu, kterou používáte podle své potřeby vždy na správném místě a ve správném čase.   

FOTOGRAFIE PRODUKTU JSOU INFORMAČNÍ, TENTO PRODUKT NELZE OBJEDNAT. ALE...pokud se Vám naše práce líbí a chcete zpracovat Vaši představu pro výrobu manžetových knoflíčků, odznaku do klopy, spony na kravatu, či jiného šperku a bižuterie, kontaktujte nás, prosím, na INFO@JLTOMAN.CZ.  nebo v pracovní dny od 9-16 hod volejte na +420 605 736 687 (pokud se nedovoláte, nezoufejte, zavoláme Vám co nejdříve zpět).  Domluvíme se na dalším postupu. Nejjednodušší je rovnou zaslat Vaši představu emailem a my se Vám ozveme.

Tato prezentace slouží jako reference a ukázka pro Vás.

Hezký den 

J.L.TOMAN

  • Barva: stříbrná-zelená-černá
  • Materiál: pokovená slitina premium kvalita
  • Osazení: šperkařský smalt
  • Tvar: 3D
  • Rozměr: Výška: 20 mm