Vážení zákazníci, od 29.4.2021 do 16.5.2021 probíhá rekonstrukce dílny na zakázkovou výrobu. Vaše objednávky na zakázkovou výrobu budeme nadále přijímat, ale dodací termíny budeme konzultovat po skončení rekonstrukce. Objednávky na produkty skladem přijímáme i v průběhu rekonstrukce. V případě dotazů prosím pište na INFO@JLTOMAN.CZ. Děkujeme za pochopení.

Luxusní ozdoba do klopy s logem institutu Chytry makler vyrobená na míru

  • Výrobní číslo: JLT-OdK-zarovka
  • Katalogové číslo: JLT-OdK-zarovka
  • Výrobce: J.L.TOMAN
Barva
Barva
Materiál
Tvar
Osazení
Skladová dostupnost
Na objednávku 14-30 dní: >5 ks

249,00 Kč/ks

Hlídat cenu

Luxusní ozdoby do klopy saka či oblečení s logem na zakázku jsme vyráběli pro různé společnosti a firmy, jsou mezi nimi hotely, restaurace, leasingové společnosti, banky, pojišťovny, právníci, průmyslové podniky, ale pro realitní makléře jsme vyráběli premiérově. Institut Chytrý makléř zlepšuje vzdělání makléřů a tím zajišťuje lepší servis pro samotné klienty.

My jsme od klienta obdrželi velice kvalitně zpracované logo, které jsme z obrazovky přenesli do reálného luxusního módního doplňku s marketingovým přesahem. Věřím, že ozdoby do klopy s logem Chytrý makléř vyrobené na zakázku ocení nejen chytří makléři !

Ozdoby do klopy se staly součástí firemní kultury a firemních hodnot. Firmu musíme důstojně reprezentovat jednak vystupováním svým a svých zaměstnanců, ale také vhodným oblečením a doplňky. Jedním z takových módních doplňků jsou ozdoby či odznaky do klopy s firemním logem. Nejenže ukazují na dobrý vkus oblékání, také správně a důstojně reprezentují firmu v očích zákazníků, obchodních partnerů apod. Jasně totiž dáváte najevo, že patříte k firmě či společnosti a hájíte její zájmy. V neposlední řadě se jedná o vynikající reklamní plochu, kterou používáte podle své potřeby vždy na správném místě a ve správném čase.   

FOTOGRAFIE PRODUKTU JSOU INFORMAČNÍ, TENTO PRODUKT NELZE OBJEDNAT. ALE...pokud se Vám naše práce líbí a chcete zpracovat Vaši představu pro výrobu manžetových knoflíčků, odznaku do klopy, spony na kravatu, či jiného šperku a bižuterie, kontaktujte nás, prosím, na INFO@JLTOMAN.CZ.  nebo v pracovní dny od 9-16 hod volejte na +420 605 736 687 (pokud se nedovoláte, nezoufejte, zavoláme Vám co nejdříve zpět).  Domluvíme se na dalším postupu. Nejjednodušší je rovnou zaslat Vaši představu emailem a my se Vám ozveme.

Tato prezentace slouží jako reference a ukázka pro Vás.

Hezký den 

J.L.TOMAN

  • Barva: stříbrná-zelená-černá
  • Materiál: pokovená slitina premium kvalita
  • Osazení: šperkařský smalt
  • Tvar: 3D
  • Rozměr: Výška: 20 mm