Vážení zákazníci, od 29.4.2021 do 16.5.2021 probíhá rekonstrukce dílny na zakázkovou výrobu. Vaše objednávky na zakázkovou výrobu budeme nadále přijímat, ale dodací termíny budeme konzultovat po skončení rekonstrukce. Objednávky na produkty skladem přijímáme i v průběhu rekonstrukce. V případě dotazů prosím pište na INFO@JLTOMAN.CZ. Děkujeme za pochopení.

Délka náramku: L (20-21cm)

Luxusní černý kožený náramek s kovovou ozdobou L (20-21cm)

  • Výrobní číslo: AEPBR03018
  • Katalogové číslo: JLTBR03018
  • Výrobce: J.L.TOMAN
Barva
Osazení
Kategorie
Skladová dostupnost
Dodání 7-10 dní: >5 ks

1 469,00 Kč

Hlídat cenu

Kožený náramek s kovovou ozdobou je velmi kvalitně pletený z pravé kůže v černé barvě, v jednoduchém přesto zajímavém vzhledu s nerezovou kvalitní designovou ozdobou. Vynikající kvalitní a jednoduché klik zapínání zaručí, že náramek neztratíte.

Náramek se hodí ke každodennímu nošení, široká škála kombinací umožňuje nosit náramek jak s casual, tak i k formálnímu oblečení. 

Vaše zápěstí může zdobit jeden elegantní náramek, nebo si poskládejte svoji oblíbenou kombinaci náramků, které budete nosit společně nebo je můžete měnit podle své nálady nebo kombinovat s oblečením. 

V neposlední řadě můžete sladit Váš náramek s manžetovými knoflíčky a ozdobou do klopy a vytvořit dokonalé módní doplňky, které nechají vyniknout Vaší osobnosti.

Náramek Vám zabalíme do dárkové krabičky.

Cena je za 1 ks.

Změřte si prosím obvod zápěstí nebo místa, kde budete náramek nosit a vyberte si z uvedených velikostí S (32-34cm)M (36-38cm)L (40-42cm). - jedná se o délku náramku, pro správnou volbu velikosti vydělte dvěma.

  • Barva: černá
  • Materiál: pravá kůže
  • Délka náramku (cm): S, M, L