Vážení zákazníci, od 29.4.2021 do 16.5.2021 probíhá rekonstrukce dílny na zakázkovou výrobu. Vaše objednávky na zakázkovou výrobu budeme nadále přijímat, ale dodací termíny budeme konzultovat po skončení rekonstrukce. Objednávky na produkty skladem přijímáme i v průběhu rekonstrukce. V případě dotazů prosím pište na INFO@JLTOMAN.CZ. Děkujeme za pochopení.

Elegantní stříbrné manžetové knoflíčky s černým onyxem oktagon 925/1000

  • Výrobní číslo: AEPCL5241
  • Katalogové číslo: SS-JLTCL5241
  • Výrobce: J.L.TOMAN
Barva
Osazení
Skladová dostupnost
Dodání 7-10 dní: >5 ks

3 490,00 Kč/pár

Hlídat cenu

Stříbrné manžetové knoflíčky s černým onyxem J.L.TOMAN ve tvaru octagonu jsou zručně opracované, vybroušené a vyleštěné. Svým krásným designem se stávají vhodným šperkem pro muže i ženy. Manžetové knoflíčky jsou vyrobené ze stříbra 925 s puncem a z polodrahokamu onyxu v černé barvě.Potřebujete-li neotřelý dárek pro muže, určitě jsou tyto knoflíčky dobrou volbou. 

Manžetové knoflíčky ručně balíme a důkladně je prohlížíme a kontrolujeme před tím, než je vložíme do elegantní dárkové krabičky J.L.TOMAN. Šperky, klenoty i bižuterie jsou pečlivě a bezpečně zabezpečeny pro přepravu, abychom si byli jistí, že Vám je kurýr doručí v pořádku.

Jsme si jistí, že si Vámi vybrané manžetové knoflíčky zamilujete stejně jako my. Pokud ale změníte názor, až k Vám dorazí, můžete je vyměnit za jiné. Stačí nám napsat na email info@JLTOMAN.CZ

Knoflíčky se díky svému vzhledu dobře kombinují s oblečením. Oživí vzhled Vaší košile a celkově pozvednou Vaši image. Příčné zapínání ve tvaru „T" s pohyblivým kloubem s pružinou zaručuje pevné zapnutí a uchycení do Vaší košile.

K jaké příležitosti nosit manžetové knoflíčky? Manžetové knoflíčky se dobře hodí ke slavnostní příležitosti, např. na svatbu, promoce, na ples, do divadla, do opery i na obchodní jednání. Nešlápnete vedle, když knoflíčky zvolíte jako módní doplněk do práce. Nenápadně tak upozorníte na svůj dobrý vkus v oblékání a budete působit prestižním dojmem. V neposlední řadě je možné knoflíčky nosit i na neformální události.

Jak udržovat manžetové knoflíčky ze stříbra? Knoflíčky jsou vyrobeny v té největší kvalitě zpracování a z kvalitního stříbra, které je potřeba udržovat a čas od času vyčistit speciálním hadříkem na šperky nebo nechat profesionálně vyčistit u klenotníka. Pokud knoflíčky právě nenosíte, prosím, uložte je zpět do samostatné krabičky. Předejte tak zbytečnému poškrábání.

Rádi bychom Vás upozornili, že se v případě kamene jedná o přírodní materiál. Každý knoflíček je originál a struktura kamene se může lehce lišit od vyobrazení na obrázku. Vybíráme ty nejlepší kameny, proto můžeme zaručit, že knoflíček bude vždy vypadat skvěle.

  • Barva: černá
  • Materiál: Stříbro Ag 925/1000
  • Osazení: drahokam onyx
  • Povrch kovu: lesk
  • Tvar: osmiúhelník
  • Vzor: jednobarevný