Elegantní stříbrné manžetové knoflíčky s černým onyxem oktagon 925/1000

  • Výrobní číslo: AEPCL5241
  • Katalogové číslo: SS-JLTCL5241
  • Výrobce: J.L.TOMAN
Barva
Osazení

Stříbrné manžetové knoflíčky s černým onyxem J.L.TOMAN ve tvaru octagonu jsou zručně opracované, vybroušené a vyleštěné. Svým krásným designem se stávají vhodným šperkem pro muže i ženy. Manžetové knoflíčky jsou vyrobené ze stříbra 925 s puncem a z polodrahokamu onyxu v černé barvě.Potřebujete-li neotřelý dárek pro muže, určitě jsou tyto knoflíčky dobrou volbou. 

Manžetové knoflíčky ručně balíme a důkladně je prohlížíme a kontrolujeme před tím, než je vložíme do elegantní dárkové krabičky J.L.TOMAN. Šperky, klenoty i bižuterie jsou pečlivě a bezpečně zabezpečeny pro přepravu, abychom si byli jistí, že Vám je kurýr doručí v pořádku.

Jsme si jistí, že si Vámi vybrané manžetové knoflíčky zamilujete stejně jako my. Pokud ale změníte názor, až k Vám dorazí, můžete je vyměnit za jiné. Stačí nám napsat na email info@JLTOMAN.CZ

Knoflíčky se díky svému vzhledu dobře kombinují s oblečením. Oživí vzhled Vaší košile a celkově pozvednou Vaši image. Příčné zapínání ve tvaru „T" s pohyblivým kloubem s pružinou zaručuje pevné zapnutí a uchycení do Vaší košile.

K jaké příležitosti nosit manžetové knoflíčky? Manžetové knoflíčky se dobře hodí ke slavnostní příležitosti, např. na svatbu, promoce, na ples, do divadla, do opery i na obchodní jednání. Nešlápnete vedle, když knoflíčky zvolíte jako módní doplněk do práce. Nenápadně tak upozorníte na svůj dobrý vkus v oblékání a budete působit prestižním dojmem. V neposlední řadě je možné knoflíčky nosit i na neformální události.

Jak udržovat manžetové knoflíčky ze stříbra? Knoflíčky jsou vyrobeny v té největší kvalitě zpracování a z kvalitního stříbra, které je potřeba udržovat a čas od času vyčistit speciálním hadříkem na šperky nebo nechat profesionálně vyčistit u klenotníka. Pokud knoflíčky právě nenosíte, prosím, uložte je zpět do samostatné krabičky. Předejte tak zbytečnému poškrábání.

Rádi bychom Vás upozornili, že se v případě kamene jedná o přírodní materiál. Každý knoflíček je originál a struktura kamene se může lehce lišit od vyobrazení na obrázku. Vybíráme ty nejlepší kameny, proto můžeme zaručit, že knoflíček bude vždy vypadat skvěle.

  • Barva: černá
  • Materiál: Stříbro Ag 925/1000
  • Osazení: drahokam onyx
  • Povrch kovu: lesk
  • Tvar: osmiúhelník
  • Vzor: jednobarevný