Černé frakové knoflíčky v luxusním provedení osazené drahým kamene onyxem

  • Výrobní číslo: AEPDS007X4
  • Katalogové číslo: N-JLTDS007X4
  • Výrobce: J.L.TOMAN
Barva
Materiál
Osazení
Kategorie
Sady a sety

Černé frakové knoflíčky v luxusním provedení osazené drahým kamene onyxem v luxusní dárkové krabičce.

Hledáte dárek pro muže a nevíte, co koupit? Ze zkušenosti víme, že pravého gentlemana oslníte perfektním dárkem, kterým může být právě luxusní set frakových a manžetových knoflíčků J.L.TOMAN.

Frakové knoflíčky neodmyslitelně patří do frakové košile. Dostanete-li pozvánku na white tie nebo black tie, musíte mít frakové knoflíčky.

Na slavnostní a společenské příležitosti je potřeba znát společenskou etiketu chování, ale též je vyžadováno vhodné oblečení. Do opery či divadla, na svatbu nebo ples zaujmete smokingovou košilí či frakovou košilí doplněnou frakovou vestou, ke které budete nutně potřebovat sadu frakových knoflíčků do přední légy (pouze 4ks frakových knoflíčků), nebo set frakových a manžetových knoflíčků (4ks frakových knoflíčků a 1 pár manžetových knoflíčků).

Tuto sadu důkladně prohlížíme a kontrolujeme před tím, než ji vložíme do dárkové krabičky J.L.TOMAN a poté pečlivě zabalíme pro přepravu, abychom si byli jistí, že Vám je kurýr doručí v pořádku.

Knoflíčky jsou vyrobeny v té nejvyšší kvalitě zpracování, z kvalitních kovů a zdraví nezávadné povrchové vrstvě, která je odolná vůči okolnímu prostředí a knoflíček zůstává stále vyleštěný. V případě, že požadujete tu nejlepší optiku, stačí přeleštit hadříkem na šperky.

Jsme si jistí, že si Vámi vybrané manžetové knoflíčky zamilujete stejně jako my. Pokud ale změníte názor, až k Vám toto krásné zboží dorazí, můžete jej kdykoli vyměnit za jiné. Stačí nám napsat na email INFO@JLTOMAN.CZ

Luxusní set frakových knoflíčků z drahého kamene onyx, černý kámen pocházející z Brazílie. Decentně vystouplé, kulaté , kámen je osazen ve stříbrném kulatém rámečku. V minulosti se používala k intarziím do drahého nábytku a k výrobě šperků. Frakové knoflíčky se nosí ve frakové košili místo klasických knoflíků. Velmi luxusní produkt pro životní, vyjímečné a neojedinělé příležitosti. Cena je za set 4 frakových knoflíčků.

  • Barva: černá
  • Materiál: kov
  • Osazení: onyx
  • Povrch kovu: lesk
  • Tvar: kulatý
  • Vzor: jednobarevný