Stříbrné manžetové knoflíčky osazené perletí a křišťály

SS-CL5281
3 290,00 Kč/pár

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Stříbrné manžetové knoflíčky osazené perletí a křišťály

Manžetové knoflíčky 925 ct stříbrné oválné, lehce vystupující s intarzií z perleti a křišťálvých kamínků. Knoflíčky působí velmi výstředně, upoutají na první pohled, každý hned pozná, že se jedná o šperk.

Příčné zapínání ve tvaru „T" s pohyblivým kloubem zaručuje pevné zapnutí do Vaší košile. Knoflíčky jsou pravým šperkem z ryzího stříbra.

K jaké příložitosti: Manžetové knoflíčky můžete nosit jak při slavnostní příležitosti, jmenování, svatbě, promoci. Nebo buďte IN a noste manžetové knoflíčky do práce. Zvýrazníte svoji osobnost, cit pro oblékání, zvýšíte svoji prestiž ve svém zaměstnání i mimo něj, navodíte u ostatních pocit Vaší důležitosti. Není od věci si vzít na párty košili na manžetové knoflíčky, džíny, odvážnější boty...To ocení nejen ženy...

Balení: luxusní dárková krabička černá JLTOMAN

Inzertní materiál: přírodní perleť (Filipíny) Jedná se o inzertní přírodní materiál, každý knoflík je originál, proto tedy nebudou vždy odpovídat přesnému vyobrazení na obrázku - struktura kamene může být lehce odlišná.

Kov: Stříbro 925 ct (s puncem na zadní straně) Stříbrné manžetové knoflíčky je potřeba udržovat a čas od času vyčistit speciálním hadříkem na šperky. 


Vlastnosti produktu: Stříbrné manžetové knoflíčky osazené perletí a křišťály

Barva

bílá

Materiál

stříbro Ag

Osazení

křišťál

Tvar

ovál

Vzor

jednobarevnýZatím žádný komentář

    Nový komentář k Stříbrné manžetové knoflíčky osazené perletí a křišťály

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    broken_heart embaressed_smile sad_smile envelope wink_smile shades_smile angel_smile confused_smile regular_smile thumbs_up whatchutalkingabout_smile heart cake tounge_smile devil_smile omg_smile lightbulb thumbs_down kiss teeth_smile