Set frakových a manžetových knoflíčků v bílé barvě osazené kulatým kabochonem z perleti

G-JLTDS005X4CL
Barva : bílá
Materiál : kov
Tvar : kulatý
Osazení : polodrahokam
2 590,00 Kč

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Set frakových a manžetových knoflíčků v bílé barvě osazené kulatým kabochonem z perleti

Set frakových a manžetových knoflíčků v bílé barvě osazené kulatým kabochonem z perleti v luxusní dárkové krabičce (4+2 ks).

Hledáte dárek pro muže a nevíte, co koupit? Ze zkušenosti víme, že pravého gentlemana oslníte perfektním dárkem, kterým může být právě luxusní set frakových a manžetových knoflíčků J.L.TOMAN.

Frakové knoflíčky neodmyslitelně patří do frakové košile. Dostanete-li pozvánku na white tie nebo black tie, musíte mít frakové knoflíčky.

Na slavnostní a společenské příležitosti je potřeba znát společenskou etiketu chování, ale též je vyžadováno vhodné oblečení. Do opery či divadla, na svatbu nebo ples zaujmete smokingovou košilí či frakovou košilí doplněnou frakovou vestou, ke které budete nutně potřebovat sadu frakových knoflíčků do přední légy (pouze 4ks frakových knoflíčků), nebo set frakových a manžetových knoflíčků (4ks frakových knoflíčků a 1 pár manžetových knoflíčků).

Tuto sadu důkladně prohlížíme a kontrolujeme před tím, než ji vložíme do dárkové krabičky J.L.TOMAN a poté pečlivě zabalíme pro přepravu, abychom si byli jistí, že Vám je kurýr doručí v pořádku.

Knoflíčky jsou vyrobeny v té nejvyšší kvalitě zpracování, z kvalitních kovů a zdraví nezávadné povrchové vrstvě, která je odolná vůči okolnímu prostředí a knoflíček zůstává stále vyleštěný. V případě, že požadujete tu nejlepší optiku, stačí přeleštit hadříkem na šperky.

Jsme si jistí, že si Vámi vybrané manžetové knoflíčky zamilujete stejně jako my. Pokud ale změníte názor, až k Vám toto krásné zboží dorazí, můžete jej kdykoli vyměnit za jiné. Stačí nám napsat na email INFO@JLTOMAN.CZ


Vlastnosti produktu: Set frakových a manžetových knoflíčků v bílé barvě osazené kulatým kabochonem z perleti

Barva

bílá

Materiál

kov

Osazení

kov

Povrch kovu

lesk

Tvar

kulatý

Vzor

jednobarevnýZatím žádný komentář

    Nový komentář k Set frakových a manžetových knoflíčků v bílé barvě osazené kulatým kabochonem z perleti

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    teeth_smile thumbs_down angel_smile sad_smile confused_smile lightbulb devil_smile cake embaressed_smile tounge_smile envelope omg_smile wink_smile whatchutalkingabout_smile thumbs_up regular_smile heart shades_smile kiss broken_heart