Ručně vyrobená spona na kravatu ve stříbrné barvě v délce 45mm

D-JLTTS821
1 400,00 Kč/ks

Hlídat cenu
Zboží je dlouhodobě nedostupné
Hlídat dostupnost

Ručně vyrobená spona na kravatu ve stříbrné barvě v délce 45mm

Ručně vyrobená spona na kravatu ve stříbrné barvě v délce 45mm z luxusní řady. Sponu na kravatu můžete skvěle zkombinovat s většinou manžetových knoflíčků z kolekce J.L.TOMAN a vytvořit dokonalý vzhled. Spona na kravatu je vhodná pro každou příležitost, do kanceláře, na svatbu apod. Výborně se hodí jako dárek pro muže.

Tuto sponu na kravatu ručně balíme a důkladně ji prohlížíme a kontrolujeme před tím, než je vložíme do dárkové krabičky J.L.TOMAN.

Šperky, klenoty i bižuterie jsou individuálně zabaleny v elegantním dárkové krabičce J.L.TOMAN a pečlivě a bezpečně zabezpečeny pro přepravu, abychom si byli jistí, že Vám je kurýr doručí v pořádku.

Jsme si jistí, že si Vámi vybranou sponu na kravatu zamilujete stejně jako my. Pokud ale změníte názor, až k Vám tato spona na kravatu dorazí, můžete ji kdykoli vyměnit za jiné zboží. Stačí nám napsat na email info@JLTOMAN.CZ


Vlastnosti produktu: Ručně vyrobená spona na kravatu ve stříbrné barvě v délce 45mm

Barva

SilverZatím žádný komentář

    Nový komentář k Ručně vyrobená spona na kravatu ve stříbrné barvě v délce 45mm

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    wink_smile envelope regular_smile angel_smile broken_heart embaressed_smile whatchutalkingabout_smile kiss sad_smile heart lightbulb confused_smile cake thumbs_down teeth_smile thumbs_up shades_smile omg_smile tounge_smile devil_smile