Perleťové manžetové knoflíčky osazené přírodním bílým kamenem v netradičně tvarovaném obdelníku

D-JLTCL1930
1 190,00 Kč/pár

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Perleťové manžetové knoflíčky osazené přírodním bílým kamenem v netradičně tvarovaném obdelníku

Perleťové manžetové knoflíčky osazené přírodním bílým kamenem v netradičně tvarovaném obdelníku v dárkové krabičce J.L.TOMAN.

Hledáte dárek pro muže a nevíte, co koupit? Ze zkušenosti víme, že pravého gentlemana oslníte perfektním dárkem, kterým můžou být právě luxusní manžetové knoflíčky J.L.TOMAN.

Doladit svůj vzhled perfektními módními doplňky je velmi důležité. Manžetové knoflíčky J.L.TOMAN oživí vzhled Vaší košile a celkově pozvednou Vaši image. Díky svému vzhledu se výborně kombinují s košilí i oblekem. Příčné zapínání ve tvaru „T" s pohyblivým kloubem s pružinkou zaručuje pevné zapnutí a uchycení do Vaší košile.

Tyto manžetové knoflíčky důkladně prohlížíme a kontrolujeme před tím, než je vložíme do dárkové krabičky J.L.TOMAN a poté pečlivě zabalíme pro přepravu, abychom si byli jistí, že Vám je kurýr doručí v pořádku.

Knoflíčky jsou vyrobeny v té nejvyšší kvalitě zpracování, z kvalitních kovů a zdraví nezávadné povrchové vrstvě, která je odolná vůči okolnímu prostředí a knoflíček zůstává stále vyleštěný. V případě, že požadujete tu nejlepší optiku, stačí přeleštit hadříkem na šperky.

Jsme si jistí, že si Vámi vybrané manžetové knoflíčky zamilujete stejně jako my. Pokud ale změníte názor, až k Vám toto krásné zboží dorazí, můžete jej kdykoli vyměnit za jiné. Stačí nám napsat na email INFO@JLTOMAN.CZ


Vlastnosti produktu: Perleťové manžetové knoflíčky osazené přírodním bílým kamenem v netradičně tvarovaném obdelníku

Barva

WhiteZatím žádný komentář

    Nový komentář k Perleťové manžetové knoflíčky osazené přírodním bílým kamenem v netradičně tvarovaném obdelníku

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    teeth_smile thumbs_down angel_smile sad_smile confused_smile lightbulb devil_smile cake embaressed_smile tounge_smile envelope omg_smile wink_smile whatchutalkingabout_smile thumbs_up regular_smile heart shades_smile kiss broken_heart