Vážení zákazníci, od 29.4.2021 do 16.5.2021 probíhá rekonstrukce dílny na zakázkovou výrobu. Vaše objednávky na zakázkovou výrobu budeme nadále přijímat, ale dodací termíny budeme konzultovat po skončení rekonstrukce. Objednávky na produkty skladem přijímáme i v průběhu rekonstrukce. V případě dotazů prosím pište na INFO@JLTOMAN.CZ. Děkujeme za pochopení.

Stříbrné manžetové knoflíčky s motivem potápěče vyrobené na míru

  • Výrobní číslo: JLT-MKnZ-potápěč
  • Katalogové číslo: JLT-MKnZ-potápěč
  • Výrobce: J.L.TOMAN
Tvar
Osazení
Skladová dostupnost
Na objednávku 14-30 dní: >5 ks

7 900,00 Kč

Hlídat cenu

Originální a zároveň atypické manžetové knoflíčky na zakázku jsme vyráběli již podruhé pro zákaznici ze Švédska. Paní Martina R. potřebovala jako dárek manžetové knoflíčky s motivem moře nebo s potápěčskou tématikou. Po konzultacích jsme dospěli k názoru, že originální bude vyrobit pár, kde jeden knoflíček bude s motivem potápěče a druhý knoflíček s motivem chobotnice. Odsouhlasili jsme si návrhy a začali s výrobou. Podmínkou bylo vyrábět pouze ručně. Jako materiál jsme vybrali stříbro 925/1000. Manžetové knoflíčky prošly jako vždy několika výrobními operacemi od návrhu až po leštění do vysokého lesku. Zapínání manžetových knoflíčků je pevné s pružinkou a nemůže tedy z košile vypadnout. Manžetové knoflíčky jsme zabalili do luxusní dárkové krabičky.

Pokud se Vám naše práce líbí a chcete zpracovat Vaši představu pro výrobu manžetových knoflíčků, odznaku do klopy, spony na kravatu, či jiného šperku a bižuterie, kontaktujte nás, prosím, na INFO@JLTOMAN.CZ.  nebo v pracovní dny od 9-16 hod volejte na +420 605 736 687 (pokud se nedovoláte, nezoufejte, zavoláme Vám co nejdříve zpět).  Domluvíme se na dalším postupu. Nejjednodušší je rovnou zaslat Vaši představu emailem a my se Vám ozveme.

Tato prezentace slouží jako reference a ukázka pro Vás.

Hezký den 

J.L.TOMAN

  • Materiál: stříbro 925/1000
  • Váha: 7,95 g