Luxusní stříbrné manžetové knoflíčky s monogramem Š vyrobené na míru

  • Výrobní číslo: JLT-MKsM-Š
  • Katalogové číslo: JLT-MKsM-Š
  • Výrobce: J.L.TOMAN
Tvar
Osazení

Jedinečné luxusní manžetové knoflíčky s monogramem Š jsme vyráběli pro paní Šárku, která pracuje v bance jako manažerka. Jelikož nosí halenky  a kostýmy, chtěla svoji halenku oživit o správný kousek módního šperku. Monogram jako personifikaci její osoby si vybrala záměrně, protože chce upozornit na sebe a svoji funkci v bance. Zviditelnění očividně mělo úspěch, jelikož se nám ozvalo několik kolegů paní Šárky se stejným požadavkem. Chtějí být vidět a dokonale vypadat. Proto se takové doplňky totiž nosí. My jsme samozřejmě rádi, protože spokojený zákazník, který nás doporučí, je pro nás nejlepší reklama. Vážíme si toho ! 

Nejprve si monogram obkreslíme, následně vyřežeme, zabrousíme do nejmenších detailů, přiletujeme zapínání, následují další technické úpravy a ve finále musíme manžetové knoflíčky řádně vyleštit do vysokého lesku. Po důsledné kontrole konečné práce zabalíme manžetové knoflíčky do krásné dárkové krabičky J.L.TOMAN.  

Je třeba zdůraznit, že jsme knoflíčky vyráběli ručně a je tedy zaručené, že je nebude mít nikdo jiný na světě.  Na výrobu manžetových knoflíčků jsme použili stříbro s ryzostí 925/1000, o čemž svědčí punc od puncovního úřadu.

Rádi byste si nechali vyrobit manžetové knoflíčky s monogramem nebo firemním logem? 

Pokud Váš monogram není v naší nabídce nikde uveden, objednejte manžetové knoflíčky podle počtu písmen zde a v procesu objednávky napište do poznámky, o jaký monogram a v jakém provedení máte zájem (tiskace, psace apod.), připravíme Vám celou paletu různých variant, ze které si jistě vyberete.

Měli byste rádi ve stejném duchu vyrobenou třeba ozdobu do klopy nebo sponu na kravatu? Vyrobíme Vám celou sadu.

V případě nejasností pište na INFO@JLTOMAN.CZ nebo v pracovní dny od 9-16 hod volejte na +420 605 736 687 (pokud se nedovoláte, nezoufejte, zavoláme Vám co nejdříve zpět).

Krásný den

J.L.TOMAN