Luxusní stříbrná spona na kravatu s onyxem v délce 60mm

D-JLTTS2002
1 200,00 Kč/ks

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Luxusní stříbrná spona na kravatu s onyxem v délce 60mm

Lesklá stříbrná spona na kravatu s onyxem 60mm z luxusní řady s polodrahokamem. Sponu na kravatu můžete skvěle zkombinovat s manžetovými knoflíčky z polodrahokamy z onyxu a vytvořit dokonalý vzhled. Výborně se hodí jako dárek pro muže.

Tuto sponu na kravatu ručně balíme a důkladně ji prohlížíme a kontrolujeme před tím, než je vložíme do dárkové krabičky J.L.TOMAN.

Šperky, klenoty i bižuterie jsou individuálně zabaleny v elegantním dárkové krabičce J.L.TOMAN a pečlivě a bezpečně zabezpečeny pro přepravu, abychom si byli jistí, že Vám je kurýr doručí v pořádku.

Jsme si jistí, že si Vámi vybranou sponu na kravatu zamilujete stejně jako my. Pokud ale změníte názor, až k Vám tato spona na kravatu dorazí, můžete ji kdykoli vyměnit za jiné zboží. Stačí nám napsat na email info@JLTOMAN.CZ


Vlastnosti produktu: Luxusní stříbrná spona na kravatu s onyxem v délce 60mm

Barva

BlackZatím žádný komentář

    Nový komentář k Luxusní stříbrná spona na kravatu s onyxem v délce 60mm

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    broken_heart embaressed_smile sad_smile envelope wink_smile shades_smile angel_smile confused_smile regular_smile thumbs_up whatchutalkingabout_smile heart cake tounge_smile devil_smile omg_smile lightbulb thumbs_down kiss teeth_smile