Vážení zákazníci, od 29.4.2021 do 16.5.2021 probíhá rekonstrukce dílny na zakázkovou výrobu. Vaše objednávky na zakázkovou výrobu budeme nadále přijímat, ale dodací termíny budeme konzultovat po skončení rekonstrukce. Objednávky na produkty skladem přijímáme i v průběhu rekonstrukce. V případě dotazů prosím pište na INFO@JLTOMAN.CZ. Děkujeme za pochopení.

Dvojitý luxusní kožený hnědý náramek s kovovou ozdobou

  • Výrobní číslo: AEPBR021
  • Katalogové číslo: JLTBR021
  • Výrobce: J.L.TOMAN
Barva
Osazení
Kategorie
Skladová dostupnost
Dočasně nedostupné
Hlídat dostupnost

1 469,00 Kč

Hlídat cenu

Dvojitý hnědý náramek je velmi kvalitně pletený z pravé kůže, v jednoduchém přesto zajímavém vzhledu s nerezovou kvalitní designovou ozdobou. Magnetické masivní, přesto elegantní zapínání zaručuje bezpečné užívání náramku vždy, když potřebujete. 

Náramek se hodí ke každodennímu nošení, široká škála kombinací umožňuje nosit náramek jak s casual, tak i k formálnímu oblečení. 

Vaše zápěstí může zdobit jeden elegantní náramek, nebo si poskládejte svoji oblíbenou kombinaci náramků, které budete nosit společně nebo je můžete měnit podle své nálady nebo kombinovat s oblečením. 

V neposlední řadě můžete sladit Váš náramek s manžetovými knoflíčky a ozdobou do klopy a vytvořit dokonalé módní doplňky, které nechají vyniknout Vaší osobnosti.

Náramek Vám zabalíme do dárkové krabičky.

Cena je za 1 ks.

Změřte si prosím obvod zápěstí nebo místa, kde budete náramek nosit a vyberte si z uvedených velikostí S (32-34cm)M (36-38cm)L (40-42cm) - jedná se o délku náramku, pro správnou volbu velikosti vydělte dvěma.

Velikost S pro obvod zápěstí 16-17 cm

Velikost M pro obvod zápěstí 18-19 cm

Velikost L pro obvod zápěstí 20-21 cm

  • Barva: hnědá
  • Materiál: pravá kůže
  • Délka náramku (cm): S, M, L