Černo zlaté manžetové knoflíčky důmyslně spletené do tvaru uzlíku

C-JLTCB250
980,00 Kč/pár

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Černo zlaté manžetové knoflíčky důmyslně spletené do tvaru uzlíku

Černé manžetové knoflíčky důmyslně spletené do tvaru uzlíku v dárkové krabičce zdarma.

Hledáte dárek pro muže a nevíte, co koupit? Ze zkušenosti víme, že pravého gentlemana oslníte perfektním dárkem, kterým můžou být právě luxusní manžetové knoflíčky J.L.TOMAN.

Doladit svůj vzhled perfektními módními doplňky je velmi důležité. Manžetové knoflíčky J.L.TOMAN oživí vzhled Vaší košile a celkově pozvednou Vaši image. Díky svému vzhledu se výborně kombinují s košilí i oblekem. Příčné zapínání ve tvaru „T" s pohyblivým kloubem s pružinkou zaručuje pevné zapnutí a uchycení do Vaší košile.

Tyto manžetové knoflíčky důkladně prohlížíme a kontrolujeme před tím, než je vložíme do dárkové krabičky J.L.TOMAN a poté pečlivě zabalíme pro přepravu, abychom si byli jistí, že Vám je kurýr doručí v pořádku.

Knoflíčky jsou vyrobeny v té nejvyšší kvalitě zpracování, z kvalitních kovů a zdraví nezávadné povrchové vrstvě, která je odolná vůči okolnímu prostředí a knoflíček zůstává stále vyleštěný. V případě, že požadujete tu nejlepší optiku, stačí přeleštit hadříkem na šperky.

Jsme si jistí, že si Vámi vybrané manžetové knoflíčky zamilujete stejně jako my. Pokud ale změníte názor, až k Vám toto krásné zboží dorazí, můžete jej kdykoli vyměnit za jiné. Stačí nám napsat na email INFO@JLTOMAN.CZ

Manžetové knoflíčky jsou důmyslně spletené  do tvaru uzle a jednotlivé pruhy jsou ohraničené stříbrnou barvou.

LZE OBJEDNAT MIN. 100 KS NA ZAKÁZKU. CENU VÁM V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZAŠLEME. 


Vlastnosti produktu: Černo zlaté manžetové knoflíčky důmyslně spletené do tvaru uzlíku

Barva

BlackZatím žádný komentář

    Nový komentář k Černo zlaté manžetové knoflíčky důmyslně spletené do tvaru uzlíku

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    cake envelope heart teeth_smile regular_smile wink_smile tounge_smile thumbs_down broken_heart omg_smile shades_smile sad_smile confused_smile lightbulb embaressed_smile kiss devil_smile whatchutalkingabout_smile thumbs_up angel_smile