Černo zlaté manžetové knoflíčky důmyslně spletené do tvaru uzlíku

C-JLTCB250
980,00 Kč/pár

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Černo zlaté manžetové knoflíčky důmyslně spletené do tvaru uzlíku

Černé manžetové knoflíčky důmyslně spletené do tvaru uzlíku v dárkové krabičce zdarma.

Hledáte dárek pro muže a nevíte, co koupit? Ze zkušenosti víme, že pravého gentlemana oslníte perfektním dárkem, kterým můžou být právě luxusní manžetové knoflíčky J.L.TOMAN.

Doladit svůj vzhled perfektními módními doplňky je velmi důležité. Manžetové knoflíčky J.L.TOMAN oživí vzhled Vaší košile a celkově pozvednou Vaši image. Díky svému vzhledu se výborně kombinují s košilí i oblekem. Příčné zapínání ve tvaru „T" s pohyblivým kloubem s pružinkou zaručuje pevné zapnutí a uchycení do Vaší košile.

Tyto manžetové knoflíčky důkladně prohlížíme a kontrolujeme před tím, než je vložíme do dárkové krabičky J.L.TOMAN a poté pečlivě zabalíme pro přepravu, abychom si byli jistí, že Vám je kurýr doručí v pořádku.

Knoflíčky jsou vyrobeny v té nejvyšší kvalitě zpracování, z kvalitních kovů a zdraví nezávadné povrchové vrstvě, která je odolná vůči okolnímu prostředí a knoflíček zůstává stále vyleštěný. V případě, že požadujete tu nejlepší optiku, stačí přeleštit hadříkem na šperky.

Jsme si jistí, že si Vámi vybrané manžetové knoflíčky zamilujete stejně jako my. Pokud ale změníte názor, až k Vám toto krásné zboží dorazí, můžete jej kdykoli vyměnit za jiné. Stačí nám napsat na email INFO@JLTOMAN.CZ

Manžetové knoflíčky jsou důmyslně spletené  do tvaru uzle a jednotlivé pruhy jsou ohraničené stříbrnou barvou.

LZE OBJEDNAT MIN. 100 KS NA ZAKÁZKU. CENU VÁM V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZAŠLEME. 

Barva

BlackZatím žádný komentář

    Nový komentář k Černo zlaté manžetové knoflíčky důmyslně spletené do tvaru uzlíku

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    broken_heart embaressed_smile sad_smile envelope wink_smile shades_smile angel_smile confused_smile regular_smile thumbs_up whatchutalkingabout_smile heart cake tounge_smile devil_smile omg_smile lightbulb thumbs_down kiss teeth_smile