Stříbrné manžetové knoflíčky s monogramem TV vyrobené na zakázku

  • Výrobní číslo: JLT-MKsM-TV
  • Katalogové číslo: JLT-MKsM-TV
  • Výrobce: J.L.TOMAN
Tvar
Osazení

Vyráběli jsme pro naši klientku na zakázku stříbrné manžetové knoflíčky s monogramem TV s tím, že budeme schopni dodat manžetové knoflíčky za 16 dnů. Jelikož jsme paní Pavle chtěli vyjít vstříc, začali jsme rovnou s přípravou náhledů. Nabídli jsme rovnou 9 variant možných typů písma a složení písmen. Paní Pavla si vybrala návrh číslo 3. Dali jsme se do práce a hotové knoflíčky jsme odesílali již za 12 dní. Předtím jsme však zabalili do krásné dárkové krabičky J.L.TOMAN.  Je třeba zdůraznit, že jsme knoflíčky vyráběli ručně a je tedy zaručené, že je nebude mít nikdo jiný na světě.  Na výrobu manžetových knoflíčků jsme použili stříbro s ryzostí 925/1000, o čemž svědčí punc od puncovního úřadu.

 

Rádi byste si nechali vyrobit manžetové knoflíčky s monogramem? 

Pokud Váš monogram není v naší nabídce nikde uveden, objednejte manžetové knoflíčky podle počtu písmen zde a v procesu objednávky napište do poznámky, o jaký monogram a v jakém provedení máte zájem (tiskace, psace apod.), připravíme Vám celou paletu různých variant, ze které si jistě vyberete.

Měli byste rádi ve stejném duchu vyrobenou třeba ozdobu do klopy nebo sponu na kravatu? Vyrobíme Vám celou sadu.

V případě nejasností pište na INFO@JLTOMAN.CZ nebo v pracovní dny od 9-16 hod volejte na +420 605 736 687 (pokud se nedovoláte, nezoufejte, zavoláme Vám co nejdříve zpět).

Krásný den

J.L.TOMAN