Stříbrné manžetové knoflíčky s monogramem JD

  • Výrobní číslo: JLTMKsM-JD3
  • Katalogové číslo: JLTMKsM-JD3
  • Výrobce: J.L.TOMAN
Tvar
Osazení

Představte si, že nosíte manžetové knoflíčky s vlastním monogramem. Vylaďte svoji košili k dokonalosti a nechte si vyrobit manžetové knoflíčky s monogramem J.D. na zakázku. Precizní ruční výroba a luxusní balení J.L.TOMAN jsou zárukou jedinečnosti manžetových knoflíčků, které nebude mít nikdo jiný na světě. 

PŘEDSTAVTE SI, že darujete manžetové knoflíčky s jeho nebo její iniciály. Darujete jimi i části svojí fantazie,  jedinečnosti, oddanosti a třeba i touhy. Nedarujete obyčejný šperk, darujete originální šperk vyrobený jen pro něj nebo pro ni.

Na výrobu manžetových knoflíčků použijeme stříbro s ryzostí 925/1000, veškeré zboží je opuncované puncovním úřadem.

TYTO VYOBRAZENÉ MANŽETOVÉ KNOFLÍČKY DODÁVÁME BEZ SPONY NA KRAVATU.

POKUD SE VÁM LÍBÍ MANŽETOVÉ KNOFLÍČKY SE SPONOU NA KRAVATU, OBJEDNEJTE ZDE

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Manžetové knoflíčky na fotografii jsou varianta č.3. 

Na jedné z fotografií jsou grafické návrhy s očíslovanými variantami. Pokud si vyberete jednu z nich, prosím, uveďte číslo varianty do poznámky v procesu objednávky.

Pokud si nevyberete z již navržených monogramů, připravíme Vám další paletu různých variant monogramu.

Pokud Váš monogram není v naší nabídce nikde uveden, objednejte manžetové knoflíčky podle počtu písmen zde a v procesu objednávky napište do poznámky, o jaký monogram a v jakém provedení máte zájem (tiskace, psace apod.).

V případě nejasností pište na INFO@JLTOMAN.CZ nebo v pracovní dny od 9-16 hod volejte na +420 605 736 687 (pokud se nedovoláte, nezoufejte, zavoláme Vám co nejdříve zpět).

  • Barva: stříbrná
  • Materiál: stříbro 925/1000
  • Tvar: 3d
  • Vzor: podle grafického návrh č. 3