Ozdoba do klopy s motivem stříbrného prasete pro štěstí vyrobená na míru

  • Výrobní číslo: JLT-OdK-Prase
  • Katalogové číslo: JLT-OdK-Prase
  • Výrobce: J.L.TOMAN
Materiál
Tvar
Osazení

Ručně na zakázku vyrobenou ozdobu do klopy s motivem prasátka pro štěstí  jsme vyráběli pro jednu z nejvýznamnějších českých firem zabývající se distribucí masa. Firma se chystala na veletrh, kde chtěla sama sebe dobře reprezentovat a rozdat svým exklusivním klientům kvalitní a zajímavý dárek. Nápad s prasátkem pro štěstí měl veliký úspěch jak u klientů tak u zaměstnanců. Na výrobu jsme připravili formu pro vylití prasátka, na samotný produkt jsme použili slitinu kovů, ve formě vzniklo samotné prasátko, které se ve finále pokovilo. Zapínání na pin zaručuje, že tento výborný dárek z klopy saka nebo košile neztratíte.

Ozdoby do klopy se staly součástí firemní kultury a firemních hodnot. Firmu musíme důstojně reprezentovat jednak vystupováním svým a svých zaměstnanců, ale také vhodným oblečením a doplňky. Jedním z takových módních doplňků jsou ozdoby či odznaky do klopy s firemním logem. Nejenže ukazují na dobrý vkus oblékání, také správně a důstojně reprezentují firmu v očích zákazníků, obchodních partnerů apod. Jasně totiž dáváte najevo, že patříte k firmě či společnosti a hájíte její zájmy. V neposlední řadě se jedná o vynikající reklamní plochu, kterou používáte podle své potřeby vždy na správném místě a ve správném čase.   

FOTOGRAFIE PRODUKTU JSOU INFORMAČNÍ, TENTO PRODUKT NELZE OBJEDNAT. ALE...pokud se Vám naše práce líbí a chcete zpracovat Vaši představu pro výrobu manžetových knoflíčků, odznaku do klopy, spony na kravatu, či jiného šperku a bižuterie, kontaktujte nás, prosím, na INFO@JLTOMAN.CZ.  nebo v pracovní dny od 9-16 hod volejte na +420 605 736 687 (pokud se nedovoláte, nezoufejte, zavoláme Vám co nejdříve zpět).  Domluvíme se na dalším postupu. Nejjednodušší je rovnou zaslat Vaši představu emailem a my se Vám ozveme.

Tato prezentace slouží jako reference a ukázka pro Vás.

Hezký den 

J.L.TOMAN

  • Barva: sříbrná
  • Materiál: pokovená slitina
  • Tvar: 3D
  • Vzor: prase
  • Rozměr: 10x18 mm