Luxusní odznak do klopy s logem Společnost pro sportovní traumatologii a artroskopii vyrobený na míru

  • Výrobní číslo: JLT-OdK-fn-motol
  • Katalogové číslo: JLT-OdK-fn-motol
  • Výrobce: J.L.TOMAN
Materiál
Osazení

Luxusní odznaky do klopy saka či oblečení s logem na zakázku vyrábíme pro různé společnosti a firmy. Mezi nimi můžeme jmenovat banky, pojišťovny, leasingové společnosti, právnické kanceláře, hotely, restaurace,  průmyslové podniky, realitní společnosti a makléře a další. Oslovil nás profesor a doktor V.H. z FN Motol, zda bychom nevyrobili větší množství odznaků do klopy v luxusním provedení za rozumnou cenu. Od klienta obdrželi velice kvalitně zpracované logo v křivkách, domluvili jsme se na podrobnostech, připravili vzorek a po odsouhlasení jsme začali s výrobou. Luxusní odznaky do klopy s logem Společnosti pro sportovní traumatologii a artroskopii vyrobené na zakázku se líbí všem členům společnosti a hrdě je nosí na svých oblecích.

Na manžetách můžete vidět, jak by vypadaly manžetové knoflíčky s logem společnosti přímo na košili.

Odznaky do klopy se staly součástí firemní kultury a firemních hodnot. Firmu, spolek či jiné společnosti musíme důstojně reprezentovat jednak vystupováním svým a svých zaměstnanců, ale také vhodným oblečením a doplňky. Jedním z takových módních doplňků jsou ozdoby či odznaky do klopy s firemním logem. Nejenže ukazují na dobrý vkus oblékání, také správně a důstojně reprezentují firmu v očích zákazníků, obchodních partnerů apod. Jasně totiž dáváte najevo, že patříte k firmě či společnosti a hájíte její zájmy. V neposlední řadě se jedná o vynikající reklamní plochu, kterou používáte podle své potřeby vždy na správném místě a ve správném čase.   

FOTOGRAFIE PRODUKTU JSOU INFORMAČNÍ, TENTO PRODUKT NELZE OBJEDNAT. ALE...

Pokud se Vám naše práce líbí a chcete zpracovat Vaši představu pro výrobu manžetových knoflíčků, odznaku do klopy, spony na kravatu, či jiného šperku a bižuterie, kontaktujte nás, prosím, na INFO@JLTOMAN.CZ.  nebo v pracovní dny od 16-18 hod volejte na +420 605 736 687 (pokud se nedovoláte, nezoufejte, zavoláme Vám co nejdříve zpět).  Domluvíme se na dalším postupu. Nejjednodušší je rovnou zaslat Vaši představu emailem a my se Vám ozveme.

Tato prezentace slouží jako reference a ukázka pro Vás.

Hezký den 

J.L.TOMAN

  • Barva: Multicolor
  • Materiál: elektrolyticky pokovená slitina premium kvalita
  • Osazení: šperkařský smalt
  • Tvar: 3D
  • Rozměr: 20*0,2 mm