Vážení zákazníci, od 29.4.2021 do 16.5.2021 probíhá rekonstrukce dílny na zakázkovou výrobu. Vaše objednávky na zakázkovou výrobu budeme nadále přijímat, ale dodací termíny budeme konzultovat po skončení rekonstrukce. Objednávky na produkty skladem přijímáme i v průběhu rekonstrukce. V případě dotazů prosím pište na INFO@JLTOMAN.CZ. Děkujeme za pochopení.

Dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč J.L.TOMAN

  • Výrobní číslo: JLT-DP-1000
  • Katalogové číslo: JLT-DP-1000
  • Výrobce: J.L.TOMAN
Skladová dostupnost
Dodání 2-3 dny: >5 ks

1 000,00 Kč

Hlídat cenu

Vymyslet a najít v dnešní době přesycené zbožím krásný dárek může být problém. Každého muže potěší, když dostane osobní dárek, nad kterým jste museli přemýšlet a je vyrobený přímo pro něho. Takové přání Vám můžeme splnit.  Nechte pro svého blízkého, kamaráda, kolegu v práci vyrobit na zakázku například manžetové knoflíčky, nebo ozdobu do klopy či jiný šperk. 

Pokud si ale nejste jisti, jaký vzor a design by se mu líbil, pak darujte dárkový poukaz a obdarovaný si sám vybere, co se mu bude líbit. A když nebude chtít vyrobit pánský doplněk na zakázku, může si objednat z naší kolekce již hotových produktů.

Dárkový poukaz Vám můžeme zaslat buď elektronicky na email ve formě PDF (pokud to hodně spěchá:-), nebo Vám jej zašleme poštou barevně vytištěný na kvalitním papíru.

Těšíme se na Vás.

J.L.TOMAN