Manžetové knoflíčky na zakázku

Manžetové knoflíčky na zakázku

Velmi populární výroba manžetových knoflíčků na míru dává produktu originalitu a jedinečnost. Základem kvalitní výroby je zkušený šperkař, zlatník, který svému oboru rozumí, věnuje pozornost každému detailu a ručně opracuje každý kousek šperku. Dalším důležitým bodem jsou kvalitní materiály stříbro či zlato se správnou ryzostí a šperky jsou opuncované puncovním úřadem. Na levnější bižuterii používáme zdravotně nezávadné kovy. Šperky jsou vyrobeny šikovnými ručičkami v Čechách. 

Manžetové knoflíčky na zakázku od JLTOMAN.CZ

 

  • Uvažujete o výrobě manžetových knoflíčků na zakázku? 
  • Chcete si udělat radost?
  • Chcete udělat radost někomu jinému?
  • Plánujete vyladit Vaše oblečení zajímavými doplňky?
  • Chcete, aby Vaši zaměstnanci nosili firemní manžetové knoflíčky s logem?
  • Líbily by se Vám manžetové knoflíčky s iniciály?

Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli ano, potom nám zavolejte na +420 605 73 66 87 nebo zašlete emailemINFO@JLTOMAN.CZ Vaši představu. Společně dosáhneme požadovaného cíle.

V první řadě si řekneme, zda je Váš požadavek realizovatelný. Je třeba si uvědomit, že manžetové knoflíčky či ozdoby a brože do klopy saka jsou většinou maximálně 20 mm velké a ne vždy lze vyrobit vše. Ale pokaždé se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc a různými úpravami návrhů se dostaneme ke kýženému cíli. Některé reference najdete na https://www.jltoman.cz/vyroba-na-zakazku/ 

                                                      U nás stále platí, že náš zákazník je náš pán.

 

Abychom Vám mohli manžetové knoflíčky s monogramem vyrobit, zašleme Vám několik grafických návrhů, ze kterých si budete moci vybrat. Máte-li svoji předlohu pro výrobu, např. : svůj erb, logo, talisman, cokoli oblíbeného apod., zašlete nám ji nejlépe v křivkách (ve vektorech). Po domluvě Vám zašleme nabídku a po odsouhlasení začneme s výrobou, jakmile je uhrazena platba předem za zakázkovou výrobu. Vyrábíme totiž jen a jen pro Vás, proto věříme, že požadavek platby předem na zakázkovou výrobu pochopíte. Z naší praxe víme, že 99% zákazníků platbu předem akceptuje (v případě větších zakázek se domlouváme individuálně). Dodací doba je závislá na plánu výroby, většinou jsme schopni dodat do 14-30 dní, za dodání do týdne si účtujeme expresní příplatek. Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi vstříc.

 

 

Chcete-li objednat  manžetové knoflíčky s monogramem (s iniciály), objednejte na odkazech níže a do poznámky v průběhu objednávky napište o jaký monogram se bude jednat a požadovaný datum dodání, například: Monogram: VH / DT: 20.10.   

Stříbrné Manžetové knoflíčky s 1 písmemem Ag/925/1000

Stříbrné manžetové knoflíčky se 2 písmeny Ag 925/1000

  Stříbrné manžetové knoflíčky se 3 písmeny Ag 925/1000

 

Chcete-li objednat ozdobu do klopy s monogramem (s iniciály), objednejte na odkazech níže a do poznámky v průběhu objednávky napište o jaký monogram se bude jednat a požadovaný datum dodání, například: Monogram: VH / DT: 20.10. Ozdoba či odznak do klopy s monogremem 2 písmena Ag 925/1000

 

 

Chcete-li objednat set manžetových knoflíčků se sponou na kravatu s monogramem (s iniciály), objednejte na odkazech níže a do poznámky v průběhu objednávky napište o jaký monogram se bude jednat a požadovaný datum dodání, například: Monogram: VH / DT: 20.10. Luxusní stříbrná sada manžetové knoflíčky a spona na kravatu 2 písmena Ag 925/1000

Grafické náhledy manžetových knoflíčků na zakázku s logem firmy od JLTOMAN.CZ

 

V případě zakázek s požadavkem na manžetové knoflíčky, ozdoby do klopy, spony na kravatu s firemním logem je ideální, pokud nám zašlete na email INFO@JLTOMAN.CZ logo nebo předlohu v křivkách (ve vektorech) s Vašimi požadavky na počty kusů/párů. Připravíme Vám individuální nabídku. Je možné připravit grafický návrh nebo vyrobit první vzorek pro odsouhlasení. Následně se domluvíme na způsobu platby (například ½ předem, ½ při dodání) a můžeme vyrábět. Délka výroby závisí na vytíženosti výroby, větší série vyrábíme od okamžiku odsouhlasení s dodací lhůtou kolem 6 týdnů.  

 

“Mezi zákazníky neděláme rozdíly, vyrábíme pro jednotlivce i velké firmy”.  

Vyrábíme pro babičky a dědečky, kteří chtějí věnovat dárek ke křtinám. Vyrábíme pro manželky, přítelkyně, které chtějí věnovat svému milému luxusní dárek na celý život. Vyrábíme pro muže, kteří chtějí být IN. Vyrábíme pro firmy, které chtějí být o krok před konkurencí.    

                                                                                                                                     

                                                                                                                 DĚLÁME RÁDI RADOST

 

Ruční výroba manžetových knoflíčků s iniciály od JLTOMAN.CZ