Vážení zákazníci, od 29.4.2021 do 16.5.2021 probíhá rekonstrukce dílny na zakázkovou výrobu. Vaše objednávky na zakázkovou výrobu budeme nadále přijímat, ale dodací termíny budeme konzultovat po skončení rekonstrukce. Objednávky na produkty skladem přijímáme i v průběhu rekonstrukce. V případě dotazů prosím pište na INFO@JLTOMAN.CZ. Děkujeme za pochopení.

Firemní ozdoby do klopy s logem SIC vyrobené na zakázku

  • Výrobní číslo: JLT-ODK-SIC
  • Katalogové číslo: JLT-ODK-SIC
  • Výrobce: J.L.TOMAN
Barva
Materiál
Osazení
Kategorie
Skladová dostupnost
Na objednávku 14-30 dní: >5 ks

234,00 Kč

Hlídat cenu

Ozdoby do klopy se staly součástí firemní kultury a firemních hodnot. Firmu musíme důstojně reprezentovat jednak vystupováním svým a svých zaměstnanců, ale také vhodným oblečením a doplňky. Jedním z takových módních doplňků jsou ozdoby či odznaky do klopy s firemním logem. Nejenže ukazují na dobrý vkus oblékání, také správně a důstojně reprezentují firmu v očích zákazníků, obchodních partnerů apod. Jasně totiž dáváte najevo, že patříte k firmě či společnosti a hájíte její zájmy. V neposlední řadě se jedná o vynikající reklamní plochu, kterou používáte podle své potřeby vždy na správném místě a ve správném čase. 

Ozdoby do klopy SIC jsou vyrobeny ze slitiny, povrch je rhodiovaný a logo je vytvořeno šperkařským smaltem. Rhodium má za následek, že si ozdoby do klopy zachovávají stálý lesk a nereagují s okolním prostředím a není tedy možné obarvení saka nebo oblečení, jak se u obyčejných odznaků může stát. V případě, že požadujete tu nejlepší optiku, stačí přeleštit hadříkem na šperky.  Ozdoby do klopy jsme opět zabalili do krásné dárkové krabičky.

Součástí zakázky byly i manžetové knoflíčky, které můžete vidět zde.

Pokud se Vám naše práce líbí a chcete zpracovat Vaši představu pro výrobu manžetových knoflíčků, odznaku do klopy, spony na kravatu, či jiného šperku a bižuterie, kontaktujte nás, prosím, na INFO@JLTOMAN.CZ.  nebo v pracovní dny od 9-16 hod volejte na +420 605 736 687 (pokud se nedovoláte, nezoufejte, zavoláme Vám co nejdříve zpět).  Domluvíme se na dalším postupu. Nejjednodušší je rovnou zaslat Vaši představu emailem a my se Vám ozveme.

Tato prezentace slouží jako reference a ukázka pro Vás.

Hezký den 

J.L.TOMAN

  • Barva: modrá, tyrkys
  • Materiál: pokovená slitina
  • Osazení: enamel
  • Tvar: obdélník
  • Rozměr: 10x 19 mm