Stříbrná ozdoba do klopy saka květ růže se saténovým povrchem

S-JLTPP014
Barva : stříbrná
Materiál : kov
Tvar : 3D
Osazení : kov
595,00 Kč/ks

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Stříbrná ozdoba do klopy saka květ růže se saténovým povrchem

Stříbrná ozdoba do klopy saka květ růže se saténovým povrchem v dárkové krabičce J.L.TOMAN.

Hledáte dárek pro muže? Ze zkušenosti víme, že pravého gentlemana oslníte perfektním dárkem, kterým může být právě luxusní ozdoba do klopy odJ.L.TOMAN.

Doladit svůj vzhled perfektními módními doplňky je velice důležité. Ozdoba do klopy oživí vzhled Vašeho saka či oblečení a celkově pozvedne Vaši image. Díky svému vzhledu se výborně kombinuje s ostatními módními doplňky, košilí i oblekem. Zapínání na pin zaručuje pevné zapnutí a uchycení do Vaší klopy saka, blazeru, šatů nabo jiného oblečení (trn v průměru pouhý 1 mm). 

Tuto ozdobu do klopy důkladně prohlížíme a kontrolujeme před tím, než ji vložíme do dárkové krabičky a poté pečlivě zabalíme pro přepravu, abychom si byli jistí, že Vám ji kurýr doručí v pořádku.

Ozdoba do klopy je vyrobena v té nejvyšší kvalitě zpracování, z kvalitních kovů a zdraví nezávadné povrchové vrstvy, která je odolná vůči okolnímu prostředí a ozdoba do klopy zůstává stále vyleštěná. V případě, že požadujete tu nejlepší optiku, stačí přeleštit hadříkem na šperky.

Jsme si jistí, že si Vámi vybranou ozdobu do klopy zamilujete stejně jako my. Pokud ale změníte názor, až k Vám toto krásné zboží dorazí, můžete jej kdykoli vyměnit za jiné. Stačí nám napsat na email INFO@JLTOMAN.CZ


Vlastnosti produktu: Stříbrná ozdoba do klopy saka květ růže se saténovým povrchem

Barva

stříbrná

Materiál

kov

Osazení

kov

Povrch kovu

mat

Tvar

3D

Vzor

jednobarevnýZatím žádný komentář

    Nový komentář k Stříbrná ozdoba do klopy saka květ růže se saténovým povrchem

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    lightbulb confused_smile tounge_smile regular_smile embaressed_smile wink_smile heart shades_smile broken_heart angel_smile teeth_smile thumbs_up devil_smile omg_smile kiss sad_smile thumbs_down cake envelope whatchutalkingabout_smile