Šedo stříbrné manžetové knoflíčky s repeat designem se zaoblenými hranami

D-JLTCL1972
Barva : šedá
Materiál : kov
Tvar : čtverec
Osazení : kov
1 195,00 Kč/pár

Hlídat cenu
Zboží je nedostupné
Hlídat dostupnost

Šedo stříbrné manžetové knoflíčky s repeat designem se zaoblenými hranami

Šedo stříbrné manžetové knoflíčky s repeat designem se zaoblenými hranami v luxusní dárkové krabičce J.L.TOMAN.

Hledáte dárek pro muže a nevíte, co koupit? Ze zkušenosti víme, že pravého gentlemana oslníte perfektním dárkem, kterým můžou být právě luxusní manžetové knoflíčky J.L.TOMAN.

Doladit svůj vzhled perfektními módními doplňky je velmi důležité. Manžetové knoflíčky J.L.TOMAN oživí vzhled Vaší košile a celkově pozvednou Vaši image. Díky svému vzhledu se výborně kombinují s košilí i oblekem. Příčné zapínání ve tvaru „T" s pohyblivým kloubem s pružinkou zaručuje pevné zapnutí a uchycení do Vaší košile.

Tyto manžetové knoflíčky důkladně prohlížíme a kontrolujeme před tím, než je vložíme do dárkové krabičky J.L.TOMAN a poté pečlivě zabalíme pro přepravu, abychom si byli jistí, že Vám je kurýr doručí v pořádku.

Knoflíčky jsou vyrobeny v té nejvyšší kvalitě zpracování, z kvalitních kovů a zdraví nezávadné povrchové vrstvě, která je odolná vůči okolnímu prostředí a knoflíček zůstává stále vyleštěný. V případě, že požadujete tu nejlepší optiku, stačí přeleštit hadříkem na šperky.

Jsme si jistí, že si Vámi vybrané manžetové knoflíčky zamilujete stejně jako my. Pokud ale změníte názor, až k Vám toto krásné zboží dorazí, můžete jej kdykoli vyměnit za jiné. Stačí nám napsat na email INFO@JLTOMAN.CZ


Vlastnosti produktu: Šedo stříbrné manžetové knoflíčky s repeat designem se zaoblenými hranami

Barva

šedá

Materiál

kov

Osazení

kov

Povrch kovu

šedý, tzv. gun metal

Tvar

čtverec

Vzor

jednobarevnýZatím žádný komentář

    Nový komentář k Šedo stříbrné manžetové knoflíčky s repeat designem se zaoblenými hranami

    Ochrana proti spamu. Kolik je 7x4?

    embaressed_smile heart shades_smile wink_smile teeth_smile devil_smile whatchutalkingabout_smile envelope omg_smile confused_smile sad_smile tounge_smile thumbs_up thumbs_down lightbulb angel_smile broken_heart regular_smile cake kiss