Vážení zákazníci, od 29.4.2021 do 16.5.2021 probíhá rekonstrukce dílny na zakázkovou výrobu. Vaše objednávky na zakázkovou výrobu budeme nadále přijímat, ale dodací termíny budeme konzultovat po skončení rekonstrukce. Objednávky na produkty skladem přijímáme i v průběhu rekonstrukce. V případě dotazů prosím pište na INFO@JLTOMAN.CZ. Děkujeme za pochopení.

Sleva 50%

Ručně vyrobený luxusní kožený opasek Golddiger

  • Katalogové číslo: 233738541
Skladová dostupnost
Dodání 2-3 dny: 1 ks

1 990,00 Kč 990,00 Kč

Hlídat cenu

Ručně vyrobenýopasek Golddiger z jemné hnědé hovězí kůže a barevným potiskem po celé délce s následným přebrusem bude zdobit každé jeansy, jak pánské tak dámské. Prodloužení opasku černým desénem kůže, s ručním prošitím kontrastní barvou a ručně šitý nástavec jsou velice efektním prvkem, včetně kovového poutka a kovové spony v černé povrchové úpravě.

 DÁRKOVÁ KRABIČKA ZDARMA VČETNĚ MALÉHO DÁRKU.

Velikost: délka - max 105 cm (délku lze zkrátit dle přání), šířka - 4 cm Délku opasku Vám na přání upravíme (zkrátíme) dle Vaší potřeby. Změřte obvod v místě nošení nebo změřte obvod kalhot v místě určení pro opasek a tuto míru nám napište při objednávce do poznámky. Nepište ale prosím délku opasku!

  • Materiál: hovězí kůže
  • maximální obvod v místě nošení: 105 cm
  • Váha: 4 cm